Tavuklu Pilav Sipariş Eskişehir

Tavuklu Pilav Sipariş

Beyoğlu Kokoreç
0222-226-70-07 0534-524-67-49
Eskişehir Tavuklu Pilav Sipariş
Eskişehir’de Tavuklu Pilav siparişi vermek için lezzetin gerçek adresi. Akşam 18:00 – Sabah 07:00 Tavuklu Pilav Sipariş verebilirsiniz.

Tavuklu Pilav Sipariş

Extra Lezzet, Extra Keyif

Eskişehir’de Tavuklu Pilav siparişi vermek için lezzetin adresi. Akşam 18:00 – Sabah 07:00 Tavuklu Pilav Sipariş verebilirsiniz.

Eskişehir Tavuklu Pilav Sipariş – Enfes Tavuklu Pilav, Tavuklu Pilav Sipariş, Eskişehir.

Nefis tavuklu pilavımızı denemek ister misiniz? Hijyenik mutfağımızda Covid-19 kuralları göz önüne alınarak hazırladığımız pilavımız tam ağzınıza layık. Özenle pişirdiğimiz pilav için iki çeşidimiz mevcuttur. Biri tavuklu pilav ve bir diğeri nohutlu pilav şeklinde özel ambalajıyla sıcacık ve hemen kapınızda.

Annenizin pişirdiği tavuklu pilavı mı özlediniz? Yahutta sokak lezzetleri mi geldi aklınıza? Her iki zevki aynı anda size yaşatacak ve tekrar telefona koşacağınız bu leziz yemek sizi doyurmayacak. Çünkü güzel şeylere doyamaz insan! Yapımızda var. Biz böyleyiz. işimizi özenerek yaptığımız için her gün binlerce kapıyı çalıyoruz. Sıcak bir gülümsemeyle karşılanıyoruz. Tavuklu pilav denince ilk akla gelen markalardan biri olmakla gurur duyuyoruz.

Diğer yemeklerimizde olduğu gibi tavuklu pilav konusunda üç ilkemiz var: Temizlik, Tazelik, Lezzet. Tabiki hemen kapınızda.

Beyoğlu Kokoreç ailesinde sizin sağlığınız, bizim sağlığımız ayrımı yok. Sizin sağlığınız = Bizim sağlığımız prensibiyle hareket ediyoruz. Çünkü sizi çok seviyoruz. Kendimizin beğenmeyip yemeyeceği lezzetleri kimseye sunmuyoruz. Önce biz tadına bakıyoruz. Nasıl olmuş? Tuzu, biberi iyi mi? Belki gurmeyiz, belki de bu işin piriyiz ama şefimizin özenle hazırladığı lezzetler konusunda oldukça iddialıyız.

Tavuklu Pilav, Eskişehir Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Afiyet olsun.

Lütfen diğer çeşitlerimize de bakmayı unutmayın. Birbirinden lezzetli ve doyurucu menülerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Not: Tavuklu Pilav Görseli Temsilidir.

HEMEN ARA
0222-226-70-07

BEYOĞLU KOKOKREÇ

   PAYLAŞ